Home Authors Posts by shefi

shefi

7887 POSTS 0 COMMENTS

Babai VDIQ në moshën 54 vjeçare;14 vjet më vonë, fëmijët e...

Pas vdekjes së tij, sekreti i tij u f.sheh për më shumë se një dekadë.Ajo po fliste në telefon, kur mori fund gjithçka. Vajza...

SHlKONl se si një person rrah katër hajdutë të ciIët u...

Ky është momenti kur një pronar i guximshëm Iufton me katër persona të armatosur me duart e tij gjatë një grabitje. Në pamjet që...

MENDOl se po fIinin,nëna nuk u beson syve kur sheh se...

Një grua nuk u ka b.esuar syve kur ka parë se trinjaket e saj kishin vendosur që ta ‘dekoronin’ dhomën dhe veten me një...

Detajet e rënda/ Shqiptari xheIoz vret gruan e tij në Austri,...

Detaje të reja janë zbardhur nga v.rasja e një gruaje, nënë e tre fëmijëve nga bashkëshorti i saj 32-vjeçar shqiptar në Vjenë të Austrisë. Mësohet...

Sa me fat! Ezeli i ka bërë një dhuratë me çmim...

Mediat turke raportojnë së fundmi se Ezel i ka bërë një dhuratë me çmim marramendës bashkëshortes Aktori i ka blerë asaj një orë nga një...

Shkoi për pushime dhe ia mori jetën shoku i ngushtë, ja...

Një ditë pasi një 17-vjeçare humbi jeten ne plazhin e Velipojes, arre stohet nga Pol icia shoku i saj me të cilin kishte dalë...

Deklarata e Lutfi Hazirit që bëri jehonë në Serbi, ja çfarë...

Një deklaratë e nënkryetarit të LDK-së, dhe kryetarit të komunës së Gjilanit, Lutfi Hazirit po bën jehonë në Serbi, shkruan gazeta “Bota sot”. Mediat serbe,...

Moment shokues për një burrë kur gjeti gjarprin në tualet

Një burrë nga Teksasi gjen gjarprin në tualetin e tij. Një post im në Twitter tregon se si një burrë gjeti një gjarpër në tualetin...

Parashikimi frikshëm i Bill Gates për Koronavirusin

Miliona njerëz të tjerë do të vdesin para se të mbarojë pandemia e COVID-19. Ky është mesazhi i fortë i Bill Gates, një bashkëthemelues i...

Gjykata Speciale nuk ndalet, ja kush është i ftuari i radhës

Gjykata Speciale sot është bërë aktive. Pasi i dërgoi ftesë Latif Gashit, i ka dërguar edhe një ish-ushtari të UÇK-së. Kreu i OVL-UÇK-së, Hysni Gucati thotë...
20,798FansLike
2,508FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

EDITOR PICKS