Home Authors Posts by shefi

shefi

4533 POSTS 0 COMMENTS

Do “shkriheni” së qeshuri, gruaja përdor rulin e bojës për t’u...

Lyerja me kremin kundra diellit në plazh është një punë që do shumë mund. Por, një grua ka gjetur një mënyrë gjeniale për t’u lyer...

Ky është zëvendësministri më i ri, milioneri i LDK-së

Ministria e Shëndetësisë është bërë edhe me një zëvendësministër të ri. Emërimin e mori nga Kryeministri Avdullah Hoti, zyrtari i LDK-së nga komuna e...

A e gjeni dot shpendin e fshehur në këtë foto?

Në këtë enigme ju mund të testoni aftësitë tuaja vëzhguese. Disa kafshë kanë lindur me aftësinë për t’u kamufluar, por ju a jeni kaq...

11 shqiptarë u vranë për 12 ditë në aksidente, eksperti zbulon...

Në 12 ditët e para të muajit gusht janë shënuar 62 aksidente në të gjithë vendin. Si pasoje 11 persona kanë humbur jetën dhe 70...

Flet Aleksandar Vulin, sqaron gjithçka, ja pse u futën xhandarmeria serbe...

Ministri i Mbrojtjes së Serbisë, Aleksandar Vulin deklaroi se Kosova po pretendon që ushtria serbe hyri në Karaçevë në mënyrë të paligjshme, edhe pse...

Një 47 vjeçar vdes në Bajgorë të Mitrovicës, dyshohet se u...

Një 47 vjeçar dyshohet të ketë humbur jetën teksa ishte duke punuar në Bajgorë të Mitrovicës. I njëjti sipas dyshimeve të para humbi jetën aksidentalisht...

Sot nis ekzekutimi i pagesave 170 euro të Pakos Emergjente për...

Nga sot nis ekzekutimi i 170 eurove të Pakos Emergjente për muajt të cilët nuk janë paguar. Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami ka bërë të...

Këto janë udhëzimet e reja nga IKSHPK për COVID-19

Instituti Kombëtarë i Shëndetësisë Publike të Kosovës dhe Ministria e Shëndetësisë kanë rekomanduar qytetarët se nëse janë testuar pozitiv me virusin COVID-19 dhe nuk...

Vetëvendosje publikisht thërret protesta, nëse LDK e bën këtë veprim

Kohëve të fundit është duke u biseduar që pjesë e qeverise të jetë edhe PDK mirëpo që nuk ka asgjë të konfirmuar ende. Në lidhje...

Pamje nga vendi i ngjarjes në Ferizaj ku dyshohet se djali...

I rëndë ishte mëngjesi i sotëm për familjen Çerkini në qytetin e Ferizajt. Dyshohet se djali privoi nga jeta nënën e tij, 83 vjeçare. Indeksonline ka...
20,798FansLike
2,508FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

EDITOR PICKS