Home Authors Posts by shefi

shefi

7863 POSTS 0 COMMENTS

Ky është 20-vjeçari që u kap me 31 qese marihuanë në...

Gazeta Sinjali raportoi pak më parë se një 20-vjeçar me inicialet E.G., është arrestuar sot në rrugën “Wesley Clark”, në afërsi të Spitalit Regjional...

Arben Vitia: Do të jemi në ballë të sfidës së re...

Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes për kryetar të Prishtinës, Arben Vitia, ka reaguar pas shkuarjes në balotazh me kandidatin e LDK-së, Përparim Rama. Ai përmes një...

Këta janë dy deputetët e rinj të PDK-së

Partia Demokratike e Kosovës do t’i ketë dy deputetë të rinj në Grupin e saj Parlamentar. Kjo për faktin se deputetët Bedri Hamza dhe Fadil...

Nuk e fitoi asnjë komunë në rundin e parë, por sipas...

Gjatë ditës së djeshme, në 38 komunat e Kosovës janë mbajtur zgjedhjet lokale. Sipas rezultateve të Komisionit Qendror të Zgjedhjeve, Lëvizja Vetëvendosje nuk ka...

Vrasja në Podujevë, për 3 kg pasul dhe sherri për një...

Një person është aksidentuar e më pas është qëlluar për vdekje me armë zjarri në Batllavë të Podujevës. Burimet kanë thënë se viktima derisa po...

Isa Mustafa: Është fatale që VV me Guxo brenda saj të...

Lidhja Demokratike e Kosovës në raundin e parë të zgjedhjeve ka fituar dy komuna, ndërkaq ka shkuar në balotazh në nëntë tjera. Për ish-kryetarin...

Reagon Çun Lajçi pas festës në Skenderaj: Nuk e kisha me...

Aktori i njohur kosovar Çun Lajçi ka reaguar përmes një postimi në ‘Facebook’. Ai shkroi disa fjalë për të gjithë ata që festuan humbjen e...

Vritet një 41 vjeçar në Batllavë

Një vr.as je e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Batllavë të Podujevës, ku me armë zjarri është vr.ar ë 41 vjeçari G.B. Lajmin për...

ZYRTARE: Numërohen të gjitha votat në Drenas, ky është rezultati final

Janë numëruar 100% të votave në Komunën e Drenasit nga KQZ.Kjo komunë shkon në balotazh me Ramiz Lladrovcin e PDK’së dhe Driton Ajazin e...

Shkeli qenin pastaj deshi të bëhej kryetar në Skenderaj, votat që...

Përkrahësi i kryeministrit Albin Kurti në zgjedhjet e kaluara nacionale i cili duke vozitur kishte hyrë ‘live” për ta mbështetur liderin që e simpatizonte,...
20,798FansLike
2,508FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

EDITOR PICKS