Home Authors Posts by shefi

shefi

7863 POSTS 0 COMMENTS

Demaku: Drenica nuk e turpëroi Familjen Jashari, a u turpërua krejt...

Kryeredaktorja e Periskopit, Dafina Demaku, duke komentuar kritikat ndaj asaj që ‚Drenica u turpërua‘ që e nxorri PDK-në fituese në komunën e Skënderajt, e...

Rrahet kryetari i FFK-së Agim Ademi, bëhet për spital

Kryetari i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi është su.l muar fizikisht mëngjesin e sotëm në Prishtinë. Burime të Indeksonline bëjnë të ditur se...

PDK-ja pritet ta përjashtojë Kamishin

Partia Demokratike e Kosovës pritet ta përjashtojë anëtarin e saj, Bekim Haxhiu. Jepi zë ka mësuar se ky vendim është marrë tashmë nga PDK-ja dhe...

MSh-ja del me njoftim rreth masave të reja

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar në faqen e saj njoftimin se nuk do të ketë ndryshim të masave anti covid përderisa rastet nuk bien. MSh...

Kurti-Haradinajt: Ke blerë tokë me 3,50 euro për ari, me pare...

Çështja e gazsjellësit për Kosovën të cilin qeveria e Kosovës ka vendosur mos ta shtyjë përpara ka përplasur në Kuvend, kryeministrin Albin Kurti dhe...

Anëtari i lartë i VV-së: Po pësojmë debakël, populli s’na votoi...

Liri Loshi vazhdon të jetë zëri i vetëm kritik në Lëvizjen Vetëvendosje. Ish-kandidati për deputet në zgjedhjet e fundit parlamentare e ka quajtur si...

632 raste aktive me coronavirus në Kosovë

Ministria e Shëndetësisë, sipas të dhënave nga Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës, informon se në total numri i rasteve aktive me coronavirus...

Bekim Jashari ankohet për vjedhje votash, thotë se ka dërguar 10...

Kandidati i pavarur për kryetar të Komunës së Skenderajt, Bekim Jashari, ka thënë se ka deponuar 10 ankesa në Panelin Zgjedhor për Ankesa dhe...

Njihuni me kandidaten më të votuar të të gjitha partive për...

Pas zgjedhjeve lokale gjysma e komunave shkon në balotazh, e mes tyre edhe komuna e Fushë Kosovës. Në Fushë Kosovë do të ketë balotazh...

Haradinaj: Mos qofsh në lëkurën e Kurtit, nga 50% ra në...

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj e ka quajtur debakël politik për Lëvizjen Vetëvendosje, rezultatin e zgjedhjeve komunale të 17 tetorit. Ai...
20,798FansLike
2,508FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

EDITOR PICKS