Home Authors Posts by shefi

shefi

5210 POSTS 0 COMMENTS

Hamas lëshon 130 raketa në drejtim të Tel-Aviv, kryeqytetit izraelit

Sirenat e bombardimeve u dëgjuan pak minuta më parë në Tel-Aviv, teksa militantët e Hamas, ashtu si e kishin paralajmëruar kanë lëshuar 130 raketa...

Vjen lajmi i fundit nga Qeveria- Do të vendosim Reciprocitetin me...

Ministri i Mjedisit, Planifikimit Hapësinor dhe Infrastrukturës, Liburn Aliu, tha se Qeveria Kurti do të vendosë masa të reciprocitetit me Serbinë, por se kjo...

“Eskalon’ Arianit Koci: Rrenca, Ukrahinës në gjendje lufte i’a liberalizuat vizat,...

Avokati, Arianit Koci, ka reaguar me anë të një shkrimi në Facebook në lidhje me vonesat për liberalizimin e vizave nga ana Bashkimit Evropian...

I bardhë dhe bukurosh, ky është dashuria e Kides

Kida është ndër këngëtaret e reja më të pëlqyera, shkruan “Kosovarja”. E, asaj i pëlqen shumë qeni i saj i races Shpicer Gjerman, me të...

Ky është reagimi Teutës pasi u akuzua për keqtrajtim kafshësh

Teuta ka diçka për të thënë pasi një qytetare e akuzoi për keqtrajtim kafshësh. Një qytetare përmes rrjetit social Facebook dje hodhi akuza ndaj aktores...

Prezantuesja e “RTV 21” humb njeriun më të dashur

Blerina Neziri, prezantuese e edicioneve informative në “RTV 21”, ka humbur personin më të dashur, babain. Kjo është bërë e ditur përmes një postimi në...

Publikohet programi i plotë i Qeverisë Kurti

Qeveria e Kosovës javën e kaluar ka miratuar programin qeverisës për vitet 2021-2025. Ky program tashmë është publikuar i plotë nga Zyra e Kryeministrit. Ndër prioritetet...

Burrë e grua e sulmojnë fizikisht kunatën, pasi ajo ua përqeshi...

Në prangat e policisë së Prizrenit kanë përfunduar burrë e grua, pasi kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj kunatës së tyre. Shtetasit B.K dhe...

Qeveria përmbys përfundimisht planin për ndërtimin e “Autostradës së Dukagjinit”

Qeveria e Kosovës të premten miratoi programin e saj 2021-2025. Në mungesë të publikimit të programit të plotë nga ana e ekzekutivit, Instituti Epik...

Babai i Kadri Veselit vazhdon të jetë në gjendje të rëndë...

Babai i Kadri Veselit, Fazli Veseli, vazhdon të jetë në gjendje të rëndë shëndetësore.Aktualisht, ai është duke u trajtuar në Spitalin e Përgjithshëm ‘Dr....
20,798FansLike
2,508FollowersFollow
0SubscribersSubscribe

EDITOR PICKS