Home Uncategorized I dashuri i Festa Cocaj qenka menaxher i këngëtarit të famshëm!

I dashuri i Festa Cocaj qenka menaxher i këngëtarit të famshëm!

126
0


Festa Cocaj nuk po fshihet më. Ajo ka bërë publike lidhjen me Bonart Ajvazin.

I dashuri i prezantueses kosovare qenka menaxheri i Yll Limanit, dhe këtë nuk e kemi ditur deri më tani.

Blogerja e njohur sot ka publikuar në Instagram foto me Bonartin dhe tashmë janë konfirmuar publikisht si çift.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here