Home Uncategorized Festa Cocaj e bën publike lidhjen, zbulon të dashurin bukurosh

Festa Cocaj e bën publike lidhjen, zbulon të dashurin bukurosh

342
0

Indeksonline kishte publikuar pamje që disa muaj të Festa Cocajt me të dashurin.

Por, prezantuesja telelvizive dhe blogerja e njohur tani ka vendosur që ta bëj edhe vet publike lidhjen e saj.

Festa ka ndarë foto me të dashurin e saj.

Duke e prezantuar edhe për publikun./Indeksonline/LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here