Home Uncategorized Biznesmeni gay shqiptar: Kujdes, ekstremistët fetar duan ta shkatërrojnë demokracinë

Biznesmeni gay shqiptar: Kujdes, ekstremistët fetar duan ta shkatërrojnë demokracinë

238
0Biznesmeni gay, Elton Ilirjani ka akuzuar ekstremizmin fetar si shkatërruesi i demokracisë.

Ai me anë të disa story në rrjetin e tij në Instagram ka shkruar se ektremizmi kristian dhe islamikë prodhojnë talebanë dhe sjellin shkatërrimin e demokracisë.

Gjithashtu biznesmeni që shpesh provokon me qëndrimet e tij hodhi akuza ndaj pastorëve në Tiranë duke i konsideruar ato si persona të paguar nga lobime që e duan Shqipërinë nga lindja.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here