Home Uncategorized Pas lajmit se është në lidhje me këngëtarin turk, Morena bëhet e...

Pas lajmit se është në lidhje me këngëtarin turk, Morena bëhet e ‘gjallë’ dhe bën këtë veprim

261
0
Mëngjesin e ditës së sotme në mediat turke u raportua se Morena Taraku është në lidhje dashurie me këngëtarin turk Berdan Mardini.

Sipas raportimeve, lidhja e këngëtarit vie pasi i dha fund martesës 10-vjeçare me bashkëshorten e tij, Fatoş Yelliler.

Por, duket se këngëtares dhe modeles kosovare nuk po i bëhet vonë sa i përket këtij lajmi.

Ajo është lajmëruar në llogarinë e saj në Instagram, por duke publikuar diçka që lidhet me biznesin e saj në Turqi.Theksojmë se mediat në Turqi kanë raportuar se Mardini dhe Morena janë fqinjë me njëri-tjetrin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here