Home Uncategorized Komenti i Mozzikut për veprimin e kryeministrit Kurti bëhet viral

Komenti i Mozzikut për veprimin e kryeministrit Kurti bëhet viral

240
0

Gjatë fundjavës që lamë pas, një veprim i Kryeministrit Albin Kurti bëri xhiron e rrjetit.

Ai u ul për t’ia lidhur lidhëset një fëmiu, në përvjetorin e pestë të ndarjes nga jeta të Astrit Deharit.

Veprimi u komentua gjerësisht dhe nuk i ka shpëtuar as Mozzikut.

Reperi ka komentuar me ironi duke thënë se Kryeministri ia ka “lidhur lidhëset nyje”.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here