Home Uncategorized I dashuri i Morena Tarakut i martuar? Poston fotografi me gruan dhe...

I dashuri i Morena Tarakut i martuar? Poston fotografi me gruan dhe dy fëmijët

266
0

Ditëve të fundit, modelja kosovare, Morena Taraku, ka qenë kryefjalë e mediave rozë në Turqi.

Kjo sepse po përflitet se është në lidhje dashurie me një këngëtar 43-vjeçarë, Berdan Mardini, shkruan “Kosovarja”.

Lidhja e tyre u bë e ditur pas festës së ditëlindjes të artistit që thuhet se Taraku e organizoi për këngëtarin turk.Madje, disa media atje thonë se Mardini i ka treguar rrethit të tij të ngushtë se ndjenjën e dashurisë e ka përjetuar vërtetë te Morena.


“Ndjenjën e dashurisë e kam përjetuar vërtetë te Morena. Jam shumë i lumtur që jam me të dhe gjeta sërish jetën me të”, shkruajnë mediat turke.

Mbi këto lajme modelja shqiptare nuk ka reaguar ende.


Por, së fundi u zbulua se artisti turk është i martuar dhe ka dy fëmijë e që së fundi edhe ka ndarë një imazh familajrë në “Instagram”, derisa edhe e ka etiketuar bashkëshorten.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here