Home Uncategorized Gazetarja kritikon Ilir Shaqirin dhe Naim Abazin: Na kanë lodhë b…, thirren...

Gazetarja kritikon Ilir Shaqirin dhe Naim Abazin: Na kanë lodhë b…, thirren në emër të atyre që dhanë jetën!

241
0
Gazetarja e njohur kosovare, Laura Krasniqi ka kritikuar dy këngëtarët, Ilir Shaqirin dhe Naim Abazin.

Sipas saj, disa artistë shfrytëzuan dëshmorët për përfitime të tyre personale.

“Na kanë lodhë B… qite primitivë që thirren në emër të atyre që kanë dhënë jetën për vendin!

Artista që shfrytëzuan djersën e diasporës piii mundim mi pa hala në skenë”, ka shkruar ajo në një postim në Instagram.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here