Home Uncategorized Fifi dhe Graniti kapen duke u puthur sërish në dhomën e pastrimit

Fifi dhe Graniti kapen duke u puthur sërish në dhomën e pastrimit

171
0

Fifi dhe Graniti janë puthur përsëri

Dyshja Fifi-Granit, duket se nuk mund të qëndrojnë larg njëri-tjetrit.

Pas pak ditësh prej kur Fifi i tha Granitit se duhet të distancohet nga ajo, pasi qëndrimi me të po e penalizon në lojën e tij në shtëpinë e Big Brother, ata janë kapur sërish duke u puthur në dhomën e pastrimit.

Është Fifi ajo që ka puthur pa ndalur Granitin në qafë, ndërkaq Graniti gjatë gjithë kohës e ka pyetur “A je shpirti i Grankos”.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here