Home Uncategorized Policia dënon Loredanën dhe Don Xhonin, kjo është arsyeja

Policia dënon Loredanën dhe Don Xhonin, kjo është arsyeja

110
0

Fansat menxi po e presin lansimin e këngës nga Loredana dhe Don Xhoni.

Sot dyshes iu ka ndodhur e papritura teksa ishin duke zhvilluar xhirimet në Ferizaj, shkruan Indeksonline.

Siç shihet në një video në publikuar në Instagram ata nuk kanë pasur leje të shfrytëzojnë hapësirën publike për xhirime.Policia e Kosovës ka ndërhyrë duke i shpërndarë ata.

Edhe reperi përmes një postimi ka treguar se janë dënuar duke shprehur respekt për Policinë e Kosovës./Indeksonline/

Shiko videot:LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here