Home Uncategorized Pacolli del në mbështetje të Lutfi Hazirit për kryetar të Gjilanit

Pacolli del në mbështetje të Lutfi Hazirit për kryetar të Gjilanit

70
0

Pacolli del në mbështetje të Lutfi Hazirit për kryetar të Gjilanit

Kryetari i Aleancës Kosova e Re, Behgjet Pacolli, i ka ftuar të gjithë anëtarët dhe mbështetësit e këtij subjekti në qytetin e Gjilanit që ta mbështesin kandidatin e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, për kryetar në raundin e dytë të zgjedhjeve lokale.

“Në Gjilan, bashkë me strukturat dhe mbështetësit e AKR, mirëpritëm kryetarin Lutfi Haziri. Miku im Luta është adresa e duhur për qytetarët e Gjilanit, të cilët duan qeverisje zhvillimore, praktike, e tê afërt me qytetarët”.

“Andaj, i ftoj të gjithë anëtarët dhe mbështetësit e AKR në Gjilan që ta mbështesim kryetarin Lutfi Haziri, si adresën e vetme politike në krye të kësaj komune të rëndësishme të Kosovës!”, ka shkruar Pacolli.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here