Home Uncategorized Ky është i riu që u vra sonte në Gjilan

Ky është i riu që u vra sonte në Gjilan

116
0

Një person është vr.ar ë dhe një tjetër është plagosur pak më parë pas një për leshje, në lagjen “Arbëria” në Gjilan.

Sinjali ka mësuar që viktima është Egzon Rafuna.

Policia e Kosovës ka konfirmuar incidentit tragjik në Komunën e Gjilanit, ku mbeti i vr.a rë një person.

Sipas nënkolonelit të Rajonit të Gjilanit, Remzi Azemi, në një incident ku dyshohet se janë përdorur armët e zjarrit, një person ka mbetur i vd. ekur ndërkohë një tjetër është lënduar rëndë.

“E konfirmojmë që ka ndodhur një incident, ku dyshohet që është përdorur arma e zjarrit. Si rezultat i përdorimit të ar mës së zjarrit, një person ka ndërruar jetë, ndërsa një tjetër është i plagosur.

Gjendja e të plago.surit është e rë.ndë por nuk kemi informacione më të detajuar nga stafi mjekësor. Ngjarja ka ndodhur në Gjilan rreth një ore më parë (21:00)” – tha nënkoloneli i Rajonit të Gjilanit, Remzi Azemi.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here