Home Uncategorized (Foto) E dashura e tij qenka kaq e bukur! Kjo është prezantuesja...

(Foto) E dashura e tij qenka kaq e bukur! Kjo është prezantuesja e njohur me të cilën është lidhur DJ nga Kosova

181
0
DJ Dagz dhe DJ PM hynë në “Big Brother VIP” si një konkurent i vetëm. Djemtë që janë shokë shumë të mirë, pritet që t’i japin një dinamikë ngjarjeve në shtëpi.

Me të hyrë, DJ PM është treguar flirtues me një prej konkurenteve, Sarën teksa Dagz, apo Arbëri jo dhe kjo jo rastësisht!

Nëse prisni romancë, gaboheni. DJ i njohur është në lidhje serioze prej më shumë se dy vitesh. Disa foto të tij me të dashurën (që duhet themi se është yll) i gjeni më poshtë.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here