Home Uncategorized ‘Eh moj Sara Hoxha mbas 5 vitesh, kur ta kapësh duke të...

‘Eh moj Sara Hoxha mbas 5 vitesh, kur ta kapësh duke të të tradhtuar këtë laper’

179
0

Ledri dhe Sara ditë më parë e bën pu blike se do bëhen prindër të një vajze.

Çifti, morën urime të shumta nga miqt dhe fansat.

Por krahas atyre komenteve pozitive, ky gëzim i Ledrit dhe Sarës u komentua edhe nga Dj Blunt dhe Real1.

Ata me një pos tim në Twitter, e thum buan çi ftin e sidomos Sarën.

‘Eh moj Sara Hoxha, mbas 5 vitesh, kur ta kapësh duke të të tradhtuar këtë laper, ke për ta kërkuar këtë moment, me e pas thi.kën në dorë e me ja ngul tejpërtej, por do të jetë vonë’, kanë shkruar ata.

Një koment i tillë nuk u prit aq mirë nga ndje kësit e tyre në këtë rrjet social, ata shkruanin se mos të nxisnin urrejtje dhe u kriti kuan ashpër.

Ndryshe, Ledri, Dj Blunt dhe Real1 ka kohë që kanë probleme mes vete.

Mirëpo, Ledri në një intervistë ka thënë se nuk e din arsyen e sjelljeve të Shaolin Gang ndaj tij.

Rikujtojmë se zënkat mes reperëve kanë qënë me diss-a ndaj njëri-tjetrit, por kësaj radhe është më ndryshe pasi që dyshja i kanë komentuar jetën private.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here