Home Uncategorized Mozzik po bëhet ‘milionier’ falë suksesit me kriptovaluta

Mozzik po bëhet ‘milionier’ falë suksesit me kriptovaluta

131
0

Reperi Mozzik sot ka ndarë diçka të veçantë me fansat e tij.

Mund t’iu duket e pabesueshme, por Mozzik ka arritur shumë marramendëse në kriptovaluta.

Ka qenë vet reperi i cili e bëri publike shumën në Instagram.Dhe a mund ta besoni? Mozzik ka arritur mbi 3 milionë e 700 mijë dollarë!!!

“Punë e lehtë”, ka shkruar ai teksa ka publikuar shifrën e çmendur.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here