Home Uncategorized Moti në Kosovë: Borë për ditën e zgjedhjeve, jo në komunat që...

Moti në Kosovë: Borë për ditën e zgjedhjeve, jo në komunat që ka balotazh

99
0

Vendi ynë është shoqëruar nga temperatura stabile ditët e fundit.

Kjo situatë pritet të zgjasë edhe gjatë fundjavës dhe javës në vazhdim.

Por fundjava e ardhshme pritet të sjellë një ndryshim të kushteve atmosferike.

Të dielën me 14 nëntor, mbi vendin tonë priten reshje dëbore në viset malore.

Kjo është bërë e ditur nga aplikacioni Weather.com.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here