Home Uncategorized Miss Serbia po trajtohet me infuzion, veç pse e bëri shqiponjën!

Miss Serbia po trajtohet me infuzion, veç pse e bëri shqiponjën!

83
0
Valentina Petroviq është shtruar në spital dhe po trajtohet me infuzion.

Krejt kjo ndodhi për shkak të presionit dhe ngarkesës psiqike që ka patur për shkak se ka bërë shqiponjën me Miss Kosovën dhe Miss Shqipërinë në udhëtimin në Egjipit në kuadër të “Miss Intercontinental”.

“Ajo po ndihet e mërzitur dhe frikësuar, për shkak të stresit që ka marrë, Valentina do të kthehet në Çaçak, në shtëpinë e saj për rehabilitim, më pas do t’i kthehet studimeve në psikologji dhe nuk do të merret më me konkurse të bukurisë” ka thënë një shoqe e saj për mediat serbe.

Pasi bëri shqiponjën, Valentina u detyrua të kërkojë falje publike duke thënë se është penduar.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here