Home Uncategorized E njihni fëmijën në fotografi, tani është deputeti i njohur shqiptar

E njihni fëmijën në fotografi, tani është deputeti i njohur shqiptar

132
0

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Mefail Bajqinovci është bërë nostaligjik duke e kujtuar fëmijërinë.

Ai në profilin e tij në Facebook, ka publikuar një fotografi të vjetër, nga koha kur ka qenë një djalosh i vogël.

Deputeti Bajqinovci ka bërë një krahasim me pamjen e tij të tashme dhe atë të fëmijërisë.Nga fotoja duket se tiparet e tij nuk kanë ndryshuar aspak.

Ai është një prej deputetëve më aktiv të Kuvendit të Kosovës.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here