Home Uncategorized A e keni ditur se cila është bashkëshortja e Luan Jahës?!

A e keni ditur se cila është bashkëshortja e Luan Jahës?!

284
0

Luan Jaha është artist i madhë aktor dhe profesor shume i dashur për publikun kosovarë e mbarë shqiptarë.

Ai është aktor i cili i ka dhënë shume artit e filmit kosovar.

Luan Jaha gëzon shumë respekt të madhë nga studentet dhe kolegët e tij profesionist, mirë po ai asnjëher nuk bërë publike familjen e tij.

Luan Jaha është i martuar me zonjën Violeta Jahën dhe kanë 3 fëmijë, të cilët i bënë rrallë publike , vetem nëpër net festive siç i shihni në pamjet më poshtë.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here