Home Uncategorized Buzhala: Kurti shkoi në një familje në Llap dhe ju tha votone...

Buzhala: Kurti shkoi në një familje në Llap dhe ju tha votone Bulliqin, pastaj ua punësoi djalin

177
0Gazetari Berat Buzhala, ka treguar një ngjarje e cila sipas tij ka ndodhur në Podujevë. Ai ka treguar se Kurti në kërkim të votës ka ofruar favore të punësimit.

Po ju sjellim postimin e plotë:

Kish shku Albin Kurti nje nate ne nje familje Llap, edhe i kish premtu asaj familjes qe ka me ja punesu djalin, nese ia dhajne voten Bulliqit. “Na kena mendu qe ti je ndryshe, se per qeso qe vijne naten, ne fushate zgjedhore, e premtojne me na shti ne pune i kena pase ata ma heret qe i kena denu me vote”, i kish pas thane njoni ner sy.Eh. Life’s a Bitch.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here