Home Uncategorized Vajza e Sabri Fejzullahut bëhet me shtëpi të re në qytetin e...

Vajza e Sabri Fejzullahut bëhet me shtëpi të re në qytetin e Amerikës

439
0

Bulza Fejzullahu njihet si vajza e këngëtarit legjendar, Sabri Fejzullahu.

Në fëmijëri ajo është marrë me muzikë ku ka sjellë disa këngë që janë pëlqyer shumë nga publiku.

Ajo u largua nga profesioni i muzikës, duke u shpërngulur në Amerikë me bashkëshortin.

Sot, Bluza dhe familja e saj janë bërë me shtëpi.

Këtë e bëri të ditur nëna e saj (Nera) ku përmes një postimi i uroj për blerjen e shtëpisë.

“E gëzofshit shtëpinë e re, ju uroj shëndet e fat”, shkroi ajo në mbishkrimin e imazhit

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here