Home Uncategorized Drilon Haliti vuan nga tumori, kërkon ndihmën tuaj

Drilon Haliti vuan nga tumori, kërkon ndihmën tuaj

133
0

Drilon Haliti nga Ferizaji është i sëmurë me Tumorë dhe për shërimin e Drilonit nevoitën 36.500 Euro.

Deri tanë janë siguruar nga bamirësitë dhe familjarët shuma prej 27.000 Euro, i duhën edhe 9500 Euro nga njërëzit e vullnetit të mirë.

Familja Haliti kërkonë ndihmën nga bashkëatdhetarët.

Ju lutemi së bashku të kalojmë këtë sfidë ndihmoni me aq sa keni mundësi.

Nr. Kontaktues: 049-832-192

Faleminderi për ndihmën tuaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here