Home Uncategorized Ryva e Mimoza shkëlqejnë me fustana madhështor

Ryva e Mimoza shkëlqejnë me fustana madhështor

29
0

Ryva dhe Mimoza kanë një përkushtim tejet të madh në paraqitjen fizike.

Duke u rregulluar deri në detajin më të vogël, këngëtaret në fjalë gjithmonë shkëlqejnë me imazhet që publikojnë, shkruan “Kosovarja”.

Në këtë fotografi, me fustana perfekt po ashtu grim profesional, që të dya bëjnë dritë.

Shikojeni dhe vlerësojeni se cila duket më bukur.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here