Home Uncategorized Linda Morina shkon nuse me gjoksin jashtë e fustan palidhje

Linda Morina shkon nuse me gjoksin jashtë e fustan palidhje

234
0

Se rrjetet sociale mund ti aktualizojnë njerëzit, ti bëjnë ta famshëm edhe pa ndonjë veçanti të madhe, kjo dihet.

Linda Morina e ka pranuar edhe vetë se atë e ka aktualizuar rrjeti social Facebook, duke e bërë personazh, shkruan “Kosovarja”.

Linda Morina poston fotografi të ndryshme dhe tendenca e saj është që këto foto të janë sa më të çuditshme.

Një nga fotot që do tiu shkrijë së qeshuri, është ajo ku Linda shihet sikur po shkon nuse me këtë fustan pa shije e palidhje. Kjo është Linda Morina në botën e saj. /Kosovarja/LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here