Home Uncategorized Kështu duket sot Elida Shasivari – Tota Mojë

Kështu duket sot Elida Shasivari – Tota Mojë

421
0

Publiku i gjërë e njeh prej rreth 40 vitesh aktoren e njohur gjakovare, Elida Shasivari.

Ajo, u ikonizua përmes rolit të saj të famshëm të Totës Mojë nga Gjakova, që e intepreton shkëlqyeshëm.

Elida Shasivari është aktore e dëshmuar në fushën e komedisë dhe jo vetëm, ku është ende aktuale, shkruan “Kosovarja”.

Aktorja gjakovare është nënë e dy fëmijëve tashmë të rritur dhe siç dihet jeta e saj ka pasur mjaftë sfida.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here