Home Uncategorized Loredana shtatzënë? Publikon video ku zbulon barkun e fryrë

Loredana shtatzënë? Publikon video ku zbulon barkun e fryrë

112
0

Reperja Loredana Zefi shpesh herë nxitë thashetheme të cilat bëjnë zhurmë në rrjet dhe në ballinat e showbizit.

Artistja ka muaj që i ka dhënë fund lidhjes me reperin Mozzik me të cilin ka edhe një vajzë me të, Hanën, shkruan “Kosovarja”.

Së fundi, ajo ka publikuar një video ku e zbulon barkun e fryrë duke i pyetur fansat se e ka nga ushqimi apo se është shtatzënë.

Nuk dihet nëse kjo është shaka e këngëtares pas vaktit të ushqimit pasi thashethemet për shtatzëni i ka nxitur edhe më parë dhe si duket i pëlqen kjo shaka.

Apo është shtatëzënë me të vërtet mbetet të shihet se çfarë do të tregoj koha.

Kujtojmë se në këngën e fundit “Immer wenn es regnet” Sa herë që bie shi”, që kanë ish – çifti, Mozzik thotë: “Ka ardh koha Hanës për m’ja bo një vlla”, kjo këngë ishte e realizuar gjatë kohës sa ishin bashkë, plane që nuk u realizuan pasi çifti i dhanë fund lidhjes së tyre për të dytën herë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here