Home Uncategorized Hasbulla përplaset me Abdu Rozikun deri në konflikt fizik

Hasbulla përplaset me Abdu Rozikun deri në konflikt fizik

167
0

Personazhi i njohur botërisht, Hasbulla mbrëmë ishte në evenin numër 267 të uFC-së.

Përveç Hasbullës, pjesëmarrës ishte edhe kundërshtari i tij, Abdu Rozik.

Dyshja i kanë raportet e acaruar dhe që disa kohë po kërkohet që të ndodh një duel i tyre në ring apo oktagon.

Gjatë eventit mbrëmë, Hasbulla u përplas me Abdu Rozikin dhe ishte gati të eskalonte në konflikt fizik.

Hasbulla e goditi me këmbë Abdu Rozikin dhe u deshtë ndërhyrja e personave afër që të ndalohej konflikti fizik.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here