Home Uncategorized Acarohet Dardi i ‘It’s my love”, shfaqet me thikë në brez: E...

Acarohet Dardi i ‘It’s my love”, shfaqet me thikë në brez: E han briskun në trup

131
0

Dardi është një nga konkurrentet mjaft të komentuar nga emisioni e dashurisë “It’s my love”.

Nuk e gjeti dashurinë në programin që u fut për këtë arësye por fati i buzëqeshi jashtë duke u njoftuar me Agnesënme të cilën u martua pas një muaji njohje dhe shumë shpejt do të marin epitetin prindër.

Së fundi, djaloshi ka publikuar disa pamje në lnstaStory, ku shprehet i nervozuar me një person, që sipas tij e ka sharë e ofenduar atë.

Në brezin e tij Dardi tregon se është duke e mbajtur një thikë dhe me anë të statusit në video e kërcënon personin të cilin edhe e ka etiketuar.

Çfarë ka ndodhur saktësisht mes dyshes nuk dihet por që urojmë të mos shkoj në fatkeqësi.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here