Home Uncategorized Njësia Speciale arreston Feron dhe truprojën e tij

Njësia Speciale arreston Feron dhe truprojën e tij

173
0

Gazeta Sinjali ka raportuar sot ekskluzivisht për përleshjen mes reperit Fero dhe producentit Jetmir Agaj.

Sipas burimeve në Polici, Feronit Shabani i njohur si Fero, bashkë me truprojën e tij, Bujar Ibishi, dyshohet se e kanë sulmuar producentin dhe menaxherin, Jetmir Agaj, në studion e tij në Dragodan të Prishtinës.

Ndërsa, siç mëson Sinjali, pak më parë Njësia Speciale e Policisë së Kosovës ka arrestuar Feron dhe truprojën e tij, Bujar Ibishi.

Pas incidentit, policia kishte shpallur në kërkim Feron bashkë me Ibishin, ndërsa Agaj ishte intervistuar në polici në cilësinë e të dëmtuarit.

Shënim: Personat e apostrofuar në këtë artikull prezumohen të pafajshëm derisa fajësia e tyre të mos provohet me vendim të formës së prerë nga gjykata.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here