Home Uncategorized Ndërron jetë vjehrri i Adelina Thaçit

Ndërron jetë vjehrri i Adelina Thaçit

292
0Vjehrri i Adelina Thacit, babai i burrit të saj, Bardhylit, ka ndërruar jetë sot, pas një sëmundje të rënë.

Npëpërmes një postimi në Facebook, Bardhyli ka njoftuar të gjithë familjarët, miqtë dhe kolegët se ka ndërruar jetë babai i tij Sylejman Meta.

Njoftimi i plotë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here