Home Uncategorized “Mjera une”, Fifi e fillon mëngjesin duke injoruar Granitin

“Mjera une”, Fifi e fillon mëngjesin duke injoruar Granitin

138
0
Pas një pauze katër vjeçare, reality-show, BigBrother u rikthye por tani në një format tjetër me personazhe të njohura ‘VIP’.

Raportet mes Fifit dhe Granitit sa përkeqësohet po aq shpejt edhe rregullohen, para pak ditësh ata i thanë njëri-tjetrit se nuk mund të kenë më shume se një raport shoqëror dhe kjo gjë u duk se i prishi raportet mes tyre.

Por, ditën e djeshme dyshja u panë pranë njëri-tjetrit, teksa tani në mëngjes Graniti filloj t’i këndonte këngë Fifit e cila e injoroi atë, duke thënë “Mjera une” dhe larguar nga aty.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here