Home Uncategorized Tërmet në Kosovë, para disa minutash

Tërmet në Kosovë, para disa minutash

368
0Minuta më parë, rreth orës 18:59 ka ndodhur një tërmet në Kosovë.

Tërmeti është ndjerë kryesisht në pjesën jugore të Kosovës dhe në Suharekë.

Lajmi në përditësim..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here