Home Uncategorized Resul Sinani tregon momentet e fundit ditën e sotme me Buqe Berishen

Resul Sinani tregon momentet e fundit ditën e sotme me Buqe Berishen

246
0
Gazetari Resul Sinani, ka shkruar një postim prekës me rastin e vdekjes së mikes së tij, regjisores Burbuqe Berisha.

Sinani shkruan se sot është takuar me regjisoren dhe si zakonisht, ai thotë se bënë humor dhe kanë qeshur.

“Gjate kesaj kohe kam pare tek ti njeriun qe pavaresisht veshtiresive mbi gjithcka e donte jeten dhe shikonte gjithmone perpara”, shprehet gazetari.

Regjisorja Burbuqe Berisha ka vdekur sot në vendin e saj të punës, në Ministrinë e Kulturës.

Ajo vdiq në moshën 51-vjeçare.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here