Home Uncategorized Ky është kërcënimi që iu bë kryeministrit/ “35 mijë euro shpërblim kush...

Ky është kërcënimi që iu bë kryeministrit/ “35 mijë euro shpërblim kush e vret Kurtin”

388
0

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti është kërcënuar. Kështu, në shtëpinë e tij është rritur niveli i sigurisë.

Krahasuar me ditët tjera, tani ka prezencë më të madhe të policëve.

Një kërcënim, kryeministrit iu bë në rrjetin social Facebook.

M.M. ka shkruar në grupin “Shes Blej Gjithçka” se do t’i jepte 35 mijë euro shpërblim atij që e vret Kurtin.

“35000 euro shpërblim kush e vret Albin Kurtin ika ket mashtrus dhe zhvats i shteyit ket matrapaz dhe ordiner ket tposhter dhe tpaftyr ket hajn dhe kriminel”, thuhet në postimin e tij.

Arsyeja e këtij kërcënimi është rritja e çmimeve të produkteve esenciale.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here