Home Uncategorized E do i gjithë populli, e njihni personazhin në këtë imazh?

E do i gjithë populli, e njihni personazhin në këtë imazh?

51
0

Personazhi në këtë fotografi nuk është emër i panjohur për publikun.

Halil Kastrati është një nga personazhet më të dalluara për shkak të veprave të tij humane.

Hoxha dhe humanisti i njohur bashkë me shoqatën humanitare “Jetimat e ballkanit” kanë kontribuar në gëzimin e mijëra qytetarëve duke iu dhënë shpresë e duke i bërë me shtëpi të reja.

Së fundmi në mediat rozë po qarkullon një imazh nga fëmijëria e Halil Kastratit.

Si mendoni ka ndryshuar pak apo shumë?

Kujtojmë se javë më parë Halil Kastarti i është nënshtruar një operacioni për shkak të problemeve shëndetësore me hernie./Lajmi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here