Home Uncategorized Fifi e bën zemrën guri, i thotë Granitit se nëse hynë një...

Fifi e bën zemrën guri, i thotë Granitit se nëse hynë një femër e re dhe të pëlqen, atëherë vazhdo me të

150
0

Ngjarjet në “Big Brother VIP” sa po vijnë e po bëhen më interesante.

Fifi dhe Graniti pas zënkave që kishin si duket i kanë ndrequr raportet me njëri-tjetrin, shkruan Reporteri.net

Këngëtarja kosovare pra pak çastesh në bisedë e sipër me Granitin i thotë ish-futbollistit se nëse një femër e re futet në shtëpi ai të merret me të, pasi i thotë se ata dy tashmë janë dosta.

“Nëse të pëlqen një femër e re që hynë në shtëpi, ti grahi mos ta ndjen. Na jena dosta”, i tha Fifi Granitit.
LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here