Home Uncategorized Tërmet i fortë në Shqipëri, kaq shkallë ishte

Tërmet i fortë në Shqipëri, kaq shkallë ishte

184
0
Pak minuta më parë lëkundje të konsiderueshme tërmeti janë ndjerë në Lezhë.

Të dhënat paraprake nga faqja Earthquake Now raportojnë për një termet me thellësi 2km dhe magnitudë 5.

Epiqendra e tërmetit raportohet të jetë 6 km nga Lezha dhe 52 km nga Tirana.

Të dhënat janë paraprake dhe të pa shqyrtuara nga sizmologët./lezhanews.com

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here