Home Uncategorized ”Këto komuna do t’i fitojë Vetëvendosje”

”Këto komuna do t’i fitojë Vetëvendosje”

332
0

Deputetja nga radhët e VV-së, Fitore Pacolli përmes disa postimëve në Facebok ka bërë të ditur vendet që sipas saj i ka fituar tashmë VV.

Ajo ka përmendur, Gjilanin, Prizrenin, Besianën, Gjakovën, Prishtinën.

Pacolli thotë se në këto komuna tashmë është fituese VV.

Postimet e plota:

Në Prishtinë jemi kampion. Vazhdojmë edhe pak… dhe tani

Gjakova po bëhet e kuqe

Në Gjilan tashmë jemi të parët

Prizreni edhe 4 … vazhdojmë

edhe në Besianë po vazhdojmë/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here