Home Uncategorized Një serb u qëllua në Zveçan, mjekët po luftojnë për jetën e...

Një serb u qëllua në Zveçan, mjekët po luftojnë për jetën e tij

389
0Sipas informacioneve të fundit nga “Kosovo Online”, një serb u qëllua në Zveçan, dhe ai aktualisht është në gjendje të rëndë“Plagosja u shkaktua me armë zjarri, ai u qëllua në zonën e kraharorit.

Ne po përgatitemi për sallën e operacionit për të hequr plumbin. Ai është në terapi intensive dhe është në gjendje të rëndë”, tha kirurgu Zlatan Elek

.Ndërkohë, anëtarët e Njësisë Speciale filluan të tërhiqen nga Zveçani, përderisa gëzhojat ishin të dukshme gjatë rrugës

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here