Home Uncategorized Ramushi e befason në mënyrë të veçantë Anitën

Ramushi e befason në mënyrë të veçantë Anitën

325
0

Ramushi dhe Anita janë ndër çiftet më të dalluar në mediat rozë.

Duke qenë emra të njohur, pothuajse çdo veprim i tyre kalon në lajm, shkruan “Kosovarja”.

Sot, për ditëlindjen e gruas Ramushi ka vendosur që ta befasojë atë me një surprizë të bukur.

Ai i ka dhuruar asaj një buqetë të madhe trëndafilash me ngjyrë të kuqe.

Anita e ka postuar dhuratën në storien e saj në Instagram ku ka shkruar: “Me dashuri nga burri”.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here