Home Uncategorized Fatos Kryeziu – N’05 “Reperët më të mirë shqiptarë janë ….”

Fatos Kryeziu – N’05 “Reperët më të mirë shqiptarë janë ….”

34
0

Të shtunën që lam pas i ftuar në emisionin N’05 ishte aktori i njohur Fatos Kryeziu.

Në rubrikën ‘Tregoje të vërtetën’ iu bë pyetja se cili është reperi më i mirë sipas aktorit !?

Aktori tregon për reperët që sipas tij janë më të mirët në tregun tonë, “Lyrical Son dhe MC Kresha janë reperët që unë personalisht i admiroj ….”

Për më shumë dëgjoni intervistën e plotë :

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here