Home Uncategorized Çfarë lajmi të mrekullueshëm mori Mehaj, në SHBA?

Çfarë lajmi të mrekullueshëm mori Mehaj, në SHBA?

183
0

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj ka njoftuar se ka marrë një lajm të mrekullueshëm gjatë vizitës së tij në SHBA.

Njësia jonë fitoi medaljen e argjendtë në Ushtrimin prestigjioz “Cambrian patrol” në Wells të Mbretërisë së Bashkuar, raporton Indeksonline.

Mehaj tha se së bashku kemi forcë dhe energji për të arriturat e jashtëzakonshme.

Postimi i plotë:

Një lajm i mrekullueshëm më erdhi në SHBA!

Njësia jonë fitoi medaljen e argjendtë në Ushtrimin prestigjioz “Cambrian patrol” në Wells të Mbretërisë së Bashkuar.

Kur i takova gjatë fazës përgatitore, u shpreha besimin se do të ia dalin me sukses.

Dhe besimin na e kurorëzuan me medalje, fal përgjegjshmërisë, seriozitetit, disiplinës, përkushtimit dhe angazhimit vetëmohues.

Urime djema dhe faleminderit që na bëtë krenar ne dhe gjithë qytetarët e vendit.

Faleminderit shumë miqëve tanë britanik dhe veçanërisht nënkolonel Browning për këtë mundësi të jashtëzakonshme.

Bashkë kemi forcë dhe energji për të arriturat e jashtëzakonshme!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here