Home Uncategorized Martohet Genta Ismajli, për herë të parë shfaqet me barkun e rrumbullakosur

Martohet Genta Ismajli, për herë të parë shfaqet me barkun e rrumbullakosur

520
0

Këngëtarja kosovare Genta Ismajli është martuar.

Kështu ka bërë të ditur vet ajo përmes një video të publikuar në Instagram, shkruan Indeksonline.

Në këtë video ajo ka shfaqur për herë të parë barkun e rrumbullakosur.

Ajo çka bie në sy është edhe veshja e saj me ngjyrë të zezë.

Genta dhe Usta si gjithmonë edhe kësaj radhe u shfaqen tejet të dashuruar duke mos lenë anash as puthjet romantike./Indeksonline/LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here