Home Uncategorized Gjendet një çoban i vdekur në Selenicë

Gjendet një çoban i vdekur në Selenicë

196
0Një person është gjetur i vdekur në fshatin Hysoverdh në Bashkinë e Selenicës.

Burime nga policia e Vlorës bëjnë me dije se çobani 64-vjeçar u gjet në një parcelë toke.

Sipas burimeve mendohet se ai kishte probleme me zemrën. Policia është lajëmruar nga persona të tjerë dhe aktualisht ndodhet në vendin e ngjarjes./ A2 CNN

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here