Home Uncategorized Shërohet nga kanceri djali që përloti botën me fotografinë e tij

Shërohet nga kanceri djali që përloti botën me fotografinë e tij

176
0

Djali me foton që bëri të qajë gjithë botën është shëruar nga kanceri.

Nëna që postoi një fotografi të vajzës duke ngushëlluar vëllain e saj pas kimioterapisë në vitin 2018, ndau lajmin e mirë.

Beckett Burge u diagnostikua me leuçemi limfoblastike akute në prill 2018. Në një fotografi të publikuar një vit më vonë, Beckett, atëherë katër vjeç, ngushëllohet nga motra e tij Aubrey, 5 vjeç, teksa vjell pas kimioterapisë.

Kaitlin tani ka njoftuar se Beckett është kthyer në shkollë dhe kështu shënoi fundin e kimioterapisë.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here