Home Uncategorized Ana Rustemi “unë nuk fejohem, menjëherë shkoj drejt ….”

Ana Rustemi “unë nuk fejohem, menjëherë shkoj drejt ….”

94
0

Mbrëmë në emisionin N’05 e ftuar ishte gazetarja simpatike Ana Rustemi, ku kjo e fundit tregon se a është në lidhje dhe kur janë planet për fejesë.

Përgjigjja e saj do iu befasoj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here